BIP Rudnik

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

OGŁOSZENIE

Email Drukuj PDF

 Skład obwodowej komisji wyborczej w Rudniku nad Sanem do Parlamentu Europejskiego



Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Kończycka 3, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 1

Imię Nazwisko Funkcja
Grażyna Reichert Przewodniczący
Mirosława Maria Gruba Zastępca przewodniczącego
Agnieszka Fronc Członek
Katarzyna Joanna Wasilewicz Członek
Sylwia Koszałka Członek
Sylwester Jarosz Członek
Angelika Joanna Dul Członek
Paweł Piotr Lewko Członek
Marta Mierzwa Członek


Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul. Rzeszowska 35, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 2

Imię Nazwisko Funkcja
Stanisław Buras Przewodniczący
Barbara Ramocka Zastępca przewodniczącego
Stanisław Aleksander Wolanin Członek
Kinga Anna Gawrońska Członek
Sławomir Konior Członek
Maciej Grzegorz Skiba Członek
Magdalena Katarzyna Siembida Członek
Michał Piędel Członek
Andrzej Gołębiowski Członek


 

Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Publiczne Gimnazjum im. Orląt, ul. Piłsudskiego 7, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 3

Imię Nazwisko Funkcja
Marek Jan Uldynowicz Przewodniczący
Marta Wróblewska Zastępca przewodniczącego
Jerzy Jakubowski Członek
Bartosz Sztaba Członek
Marta Chełpa Członek
Aleksandra Torba Członek
Anna Maria Siembida Członek
Joanna Lucyna Reichert Członek
Ewa Wraga Członek


 

Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Mickiewicza 44, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 4

Imię Nazwisko Funkcja
Bartosz Olaf Wołoszyn Przewodniczący
Stanisław Tomasz Szafran Zastępca przewodniczącego
Józefa Krystyna Gdula Członek
Michał Tadeusz Gancarz Członek
Edyta Małek-Karaś Członek
Jacek Kazimierz Czaja Członek
Piotr Rodzeń Członek
Łukasz Bartosik Członek
Iwona Teresa Zygmunt Członek



Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Posterunek Energetyczny, ul. Szpitalna 1, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 5

Imię Nazwisko Funkcja
Krzysztof Wojdyła Przewodniczący
Paweł Krzysztof Sekulski Zastępca przewodniczącego
Łukasz Komsa Członek
Zofia Bienias Członek
Andrzej Aleksander Chowaniec Członek
Krystian Koszałka Członek
Janina Nicałek Członek
Anna Izabela Bochnia Członek
Ewa Barbara Sudoł Członek



Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Konopnickiej 58, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 6

Imię Nazwisko Funkcja
Marek Jacek Kussy Przewodniczący
Piotr Jakubowski Zastępca przewodniczącego
Wojciech Mieczysław Laba Członek
Kazimiera Bienias Członek
Magdalena Dec Członek
Adam Stanisław Gadaliński Członek
Marcin Mrożkiewicz Członek
Mateusz Szmaciński Członek
Ewelina Marzena Nowak Członek


Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Mickiewicza 149, Przędzel, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 7

Imię Nazwisko Funkcja
Mateusz Zygmunt Przewodniczący
Stanisław Koń Zastępca przewodniczącego
Tadeusz Bednarz Członek
Karolina Bednarz-Łój Członek
Dominika Konior Członek
Agata Piotrowska Członek
Joanna Cielepak Członek
Mieczysława Dubiel Członek
Maciej Piekarz Członek



Skład obwodowej komisji wyborczej w obwodzie Publiczna Szkoła Podstawowa, ul.Podborze 2, Kopki, 37-420 Rudnik nad Sanem, nr obwodu 8

Imię Nazwisko Funkcja
Lucyna Zygmunt Przewodniczący
Maciej Pyrz Zastępca przewodniczącego
Maria Kozub Członek
Dariusz Henryk Świta Członek
Marlena Maria Skrzypek Członek
Michał Marut Członek
Mateusz Wójcik Członek
Grażyna Szast Członek
Edward Szast Członek









 

Ostatnia aktualizacja: środa, 14 maja 2014 07:39  

Służby gminne