BIP Rudnik

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wybory parlamentarne 2011 Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych

Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych

Email Drukuj PDF

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 1

siedziba: PSP Nr 1 im. Jana Pawła II

adres: ul. Kończycka 3

telefon: 15 8761 069

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Reichert

Grażyna

2

Z – ca Przewodniczącego

 

Wachowska

Barbara

3

Członek

Zdeb

Jerzy

4

Członek

Koszałka

Maria

5

Członek

Zdeb

Anna

6

Członek

Tabor

Zdzisław

7

Członek

Dec

Magdalena

8

Członek

Szast - Okońska

Iwona

9

Członek

Markowska

Marta

 

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 2

siedziba: Warsztaty Terapii Zajęciowej

adres: ul. Rzeszowska 35

telefon: 15 6494 530

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Pieczykolan

Teresa

2

Z – ca Przewodniczącego

 

Gruba

Mirosława

3

Członek

Bednarz

Tadeusz

4

Członek

Ramocka

Barbara

5

Członek

Skiba

Maciej

6

Członek

Gietka

Walentyna

7

Członek

Skiba

Mieczysław

8

Członek

Ilków

Anna

9

Członek

Gontarz

Sławomir

 

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 3

siedziba: Publiczne Gimnazjum im. Orląt

adres: ul. Piłsudskiego 7

telefon: 15 8762 603

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Uldynowicz

Marek

2

Z – ca Przewodniczącego

 

Małek

Mirosława

3

Członek

Sztaba

Bartosz

4

Członek

Komsa

Magdalena

5

Członek

Pitak

Aneta

6

Członek

Młynarski

Jan

7

Członek

Gołębiowska

Edyta

8

Członek

Wójcik

Mateusz

9

Członek

Mach

Michał

 

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 4

siedziba: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

adres: ul. Mickiewicza 44

telefon: 15 8761 123

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Zygmunt

Lucyna

2

Z – ca Przewodniczącego

 

Kania

Bartłomiej

3

Członek

Chowaniec

Maria

4

Członek

Dudzik

Halina

5

Członek

Posłuszny

Teresa

6

Członek

Suchecka

Joanna

7

Członek

Kołodziej - Skrzypek

Justyna

8

Członek

Serafin

Halina

9

Członek

Wraga

Ewa

 

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 5

siedziba: Posterunek Energetyczny

adres: ul. Szpitalna 1

telefon: 15 8761 011

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Grodzicka

Dorota

2

Z – ca Przewodniczącego

Wojdyła

Krzysztof

3

Członek

Małek

Bożena

4

Członek

Niedbała

Barbara

5

Członek

Komsa

Urszula

6

Członek

Zdeb

Ewa

7

Członek

Chowaniec

Andrzej

8

Członek

Sobota

Halina

9

Członek

Sudoł

Ewa

 

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 6

siedziba: PSP Nr 3 im. M. Konopnickiej

adres: ul. M. Konopnickiej 58

telefon: 15 8761 052

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Kussy

Marek

2

Z – ca Przewodniczącego

 

Krawiec

Mirosław

3

Członek

Zygmunt

Mateusz

4

Członek

Gietka

Anita

5

Członek

Pitak

Bogusław

6

Członek

Nowak

Łukasz

7

Członek

Olak

Adam

8

Członek

Nowak

Ewa

9

Członek

Półchłopek

Danuta

 

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 7

siedziba: PSP

adres: ul. Mickiewicza 149

telefon: 15 8760 302

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Jakubowski

Piotr

2

Z – ca Przewodniczącego

 

Gołębiowski

Andrzej

3

Członek

Bednarz

Karolina

4

Członek

Dubiel

Mieczysława

5

Członek

Ludian

Marek

6

Członek

Romański

Dawid

7

Członek

Wasyl

Lidia

8

Członek

Potocka

Paulina

9

Członek

Koń

Stanisław

 

SKŁAD

Członków Obwodowej Komisji Nr: 8

siedziba: PSP

adres: ul. Podborze 2

telefon: 15 8767 142

 

 

Lp.

 

Funkcja

 

Nazwisko

 

Imię

1

Przewodniczący

Szast

Edward

2

Z – ca Przewodniczącego

 

Ruchaj

Jadwiga

3

Członek

Świta

Artur

4

Członek

Koszałka

Sylwia

5

Członek

Zygmunt

Stanisław

6

Członek

Szast

Mateusz

7

Członek

Marki

Bożena

8

Członek

Koper

Teresa

9

Członek

Nowak

Ewelina

 

 

Ostatnia aktualizacja: piątek, 07 października 2011 09:14  

Służby gminne