SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 1
siedziba: PSP Nr 1 im. Jana Pawła II
adres: ul. Kończycka 3
telefon: 15 8761 069
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Reichert |
Grażyna |
2 |
Z – ca Przewodniczącego
|
Wachowska |
Barbara |
3 |
Członek |
Zdeb |
Jerzy |
4 |
Członek |
Koszałka |
Maria |
5 |
Członek |
Zdeb |
Anna |
6 |
Członek |
Tabor |
Zdzisław |
7 |
Członek |
Dec |
Magdalena |
8 |
Członek |
Szast - Okońska |
Iwona |
9 |
Członek |
Markowska |
Marta |
SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 2
siedziba: Warsztaty Terapii Zajęciowej
adres: ul. Rzeszowska 35
telefon: 15 6494 530
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Pieczykolan |
Teresa |
2 |
Z – ca Przewodniczącego
|
Gruba |
Mirosława |
3 |
Członek |
Bednarz |
Tadeusz |
4 |
Członek |
Ramocka |
Barbara |
5 |
Członek |
Skiba |
Maciej |
6 |
Członek |
Gietka |
Walentyna |
7 |
Członek |
Skiba |
Mieczysław |
8 |
Członek |
Ilków |
Anna |
9 |
Członek |
Gontarz |
Sławomir |
SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 3
siedziba: Publiczne Gimnazjum im. Orląt
adres: ul. Piłsudskiego 7
telefon: 15 8762 603
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Uldynowicz |
Marek |
2 |
Z – ca Przewodniczącego
|
Małek |
Mirosława |
3 |
Członek |
Sztaba |
Bartosz |
4 |
Członek |
Komsa |
Magdalena |
5 |
Członek |
Pitak |
Aneta |
6 |
Członek |
Młynarski |
Jan |
7 |
Członek |
Gołębiowska |
Edyta |
8 |
Członek |
Wójcik |
Mateusz |
9 |
Członek |
Mach |
Michał |
SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 4
siedziba: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
adres: ul. Mickiewicza 44
telefon: 15 8761 123
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Zygmunt |
Lucyna |
2 |
Z – ca Przewodniczącego
|
Kania |
Bartłomiej |
3 |
Członek |
Chowaniec |
Maria |
4 |
Członek |
Dudzik |
Halina |
5 |
Członek |
Posłuszny |
Teresa |
6 |
Członek |
Suchecka |
Joanna |
7 |
Członek |
Kołodziej - Skrzypek |
Justyna |
8 |
Członek |
Serafin |
Halina |
9 |
Członek |
Wraga |
Ewa |
SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 5
siedziba: Posterunek Energetyczny
adres: ul. Szpitalna 1
telefon: 15 8761 011
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Grodzicka |
Dorota |
2 |
Z – ca Przewodniczącego |
Wojdyła |
Krzysztof |
3 |
Członek |
Małek |
Bożena |
4 |
Członek |
Niedbała |
Barbara |
5 |
Członek |
Komsa |
Urszula |
6 |
Członek |
Zdeb |
Ewa |
7 |
Członek |
Chowaniec |
Andrzej |
8 |
Członek |
Sobota |
Halina |
9 |
Członek |
Sudoł |
Ewa |
SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 6
siedziba: PSP Nr 3 im. M. Konopnickiej
adres: ul. M. Konopnickiej 58
telefon: 15 8761 052
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Kussy |
Marek |
2 |
Z – ca Przewodniczącego
|
Krawiec |
Mirosław |
3 |
Członek |
Zygmunt |
Mateusz |
4 |
Członek |
Gietka |
Anita |
5 |
Członek |
Pitak |
Bogusław |
6 |
Członek |
Nowak |
Łukasz |
7 |
Członek |
Olak |
Adam |
8 |
Członek |
Nowak |
Ewa |
9 |
Członek |
Półchłopek |
Danuta |
SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 7
siedziba: PSP
adres: ul. Mickiewicza 149
telefon: 15 8760 302
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Jakubowski |
Piotr |
2 |
Z – ca Przewodniczącego
|
Gołębiowski |
Andrzej |
3 |
Członek |
Bednarz |
Karolina |
4 |
Członek |
Dubiel |
Mieczysława |
5 |
Członek |
Ludian |
Marek |
6 |
Członek |
Romański |
Dawid |
7 |
Członek |
Wasyl |
Lidia |
8 |
Członek |
Potocka |
Paulina |
9 |
Członek |
Koń |
Stanisław |
SKŁAD
Członków Obwodowej Komisji Nr: 8
siedziba: PSP
adres: ul. Podborze 2
telefon: 15 8767 142
Lp. |
Funkcja |
Nazwisko |
Imię |
1 |
Przewodniczący |
Szast |
Edward |
2 |
Z – ca Przewodniczącego
|
Ruchaj |
Jadwiga |
3 |
Członek |
Świta |
Artur |
4 |
Członek |
Koszałka |
Sylwia |
5 |
Członek |
Zygmunt |
Stanisław |
6 |
Członek |
Szast |
Mateusz |
7 |
Członek |
Marki |
Bożena |
8 |
Członek |
Koper |
Teresa |
9 |
Członek |
Nowak |
Ewelina |