BIP Rudnik

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Komisje Składy Komisji stałych Rady Miasta

Składy Komisji stałych Rady Miasta

Email Drukuj PDF

W dniu 19 listopada 2018 r. odbyła się sesja Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem. Radni Rady Miejskiej powołali 7 stałych komisji Rady Miejskiej:


Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Robert Burdzy – przewodniczący
  2. Bernarda Podstawek-Przybysz
  3. Ewelina Sobota
  4. Marian Pędlowski
  5. Edward Sekulski

 

Komisja Budżetu i Finansów w składzie:

  1. Marta Pająk – przewodnicząca
  2. Edward Sekulski
  3. Marian Pędlowski
  4. Józef Długosiewicz
  5. Dariusz Gil
  6. Edward Wołoszyn
  7. Grzegorz Łojek
  8. Mieczysława Pędlowska
  9. Stanisław Loryś

 


Komisja Rozwoju Gospodarczego, Zagospodarowania Przestrzennego i Rolnictwa w składzie:

  1. Edward Sekulski – przewodniczący
  2. Marian Pędlowski
  3. Józef Długosiewicz
  4. Dariusz Gil
  5. Robert Burdzy
  6. Grzegorz Cynk
  7. Mieczysława Pędlowska
  8. Stanisław Loryś

 

Komisja Ochrony Środowiska, Opieki Społecznej, Zdrowia, Ładu i Porządku w składzie:

  1. Grzegorz Cynk – przewodniczący
  2. Robert Burdzy
  3. Elżbieta Maczuga
  4. Mieczysława Pędlowska
  5. Ewelina Sobota
  6. Elżbieta Szalony

 

Komisja Kultury i Sportu w składzie:

  1. Stanisław Loryś – przewodniczący
  2. Elżbieta Szalony
  3. Grzegorz Łojek
  4. Bernarda Podstawek-Przybysz
  5. Dariusz Gil
  6. Edward Sekulski
  7. Józef Długosiewicz

 

Komisja Oświaty i Wychowania w składzie:

  1. Bernarda Podstawek-Przybysz – przewodnicząca
  2. Edward Sekulski
  3. Elżbieta Szalony
  4. Elżbieta Maczuga
  5. Marta Pająk
  6. Ewelina Sobota
  7. Edward Wołoszyn
  8. Grzegorz Cynk

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:

  1. Mieczysława Pędlowska – przewodnicząca
  2. Edward Sekulski
  3. Marian Pędlowski
  4. Józef Długosiewicz
  5. Stanisław Loryś

 

 

1.   Marta Pająk                        - Przewodnicząca Komisji

2.   Edward Sekulski                - Członek Komisji

3.   Marian Pędlowski              - Członek Komisji

4.   Józef Długosiewicz            - Członek Komisji

5.   Dariusz Gil                           - Członek Komisji

6.   Edward Wołoszyn              - Członek Komisji

7.   Grzegorz Łojek                  - Członek Komisji

8.   Mieczysława Pędlowska   - Członek Komisji

9.   Stanisław Loryś                 - Członek Komisji

Ostatnia aktualizacja: piątek, 30 listopada 2018 10:33  

Służby gminne