BIP Rudnik

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

OGŁOSZENIE

Email Drukuj PDF

 

 

Zarządzenie Nr OrA.0050.27.2014

Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

z dnia 5 maja 2014 r.

  

 

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych

na dzień 25 maja 2014 roku.

 

 

 Na podstawie art.182 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks Wyborczy (Dz. U. z 2011 r., Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) zarządzam, co następuje

 

§ 1

 

 Powołuję osiem obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Europarlamentu zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

 

 § 2

 

 Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych:

 

Nr obwody

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

Imię i nazwisko członka komisji

Miejsce zamieszkani

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, im Jana Pawła II

w Rudniku nad Sanem, ul. Kończycka 3

1.Agnieszka Fronc

Rudnik nad Sanem

2.Katarzyna, Joanna Wasilewicz

Rudnik nad Sanem

3. Mirosława, Maria Gruba

Rudnik nad Sanem

4.Sylwia Koszałka

Kopki

5.Sylwester Jarosz

Rudnik nad Sanem

6.Angelika, Joanna Dul

Rudnik nad Sanem

7. Paweł, Piotr Lewko

Rudnik nad Sanem

8. Marta Mierzwa

Chałupki

9.Grażyna Reichert

Rudnik nad Sanem

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

 

 

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rudniku nad Sanem, ul. Rzeszowska 35

1.Stanisław Aleksander Wolanin

Rudnik nad Sanem

2.Kinga, Anna Gawrońska

Rudnik nad Sanem

3.Barbara Ramocka

Rudnik nad Sanem

4.Sławomir Konior

Rudnik nad Sanem

5.Maciej, Grzegorz Skiba

Rudnik nad Sanem

6.Stanisław Buras

Rudnik nad Sanem

7.Magdalena, Katarzyna Siembida

Rudnik nad Sanem

8.Michał Piędel

Rudnik nad Sanem

9.Andrzej Gołębiowski

Rudnik nad Sanem

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3

 

 

Publiczne Gimnazjum im. Orląt Rudnik nad Sanem ul. Piłsudskiego 7

1. Jerzy Jakubowski

Rudnik nad Sanem

2. Bartosz Sztaba

Rudnik nad Sanem

3. Marta Chełpa

Rudnik nad Sanem

4. Marek, Jan Uldynowicz

Rudnik nad Sanem

5. Aleksandra Torba

Przędzel

6. Marta Wróblewska

Rudnik nad Sanem

7. Anna, Maria Siembida

Rudnik nad Sanem

8. Joanna, Lucyna Reichert

Rudnik nad Sanem

9. Ewa Wraga

Rudnik nad Sanem

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4

 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Rudnik nad Sanem,

ul. Mickiewicza 44

1. Stanisław Tomasz Szafran

Rudnik nad Sanem

2. Józefa, Krystyna Gdula

Rudnik nad Sanem

3. Michał, Tadeusz Gancarz

Rudnik nad Sanem

4. Edyta Małek - Karaś

Rudnik nad Sanem

5. Bartosz, Olaf Wołoszyn

Rudnik nad Sanem

6. Jacek Kazimierz Czaja

Kopki

7. Piotr Rodzeń

Rudnik nad Sanem

8. Łukasz Bartosik

Rudnik nad Sanem

9. Iwona, Teresa Zygmunt

Rudnik nad Sanem

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

 

 

Posterunek Energetyczny

Rudnik nad Sanem, ul. Szpitalna 1

1. Łukasz Komsa

Rudnik nad Sanem

2. Zofia Bienias

Rudnik nad Sanem

3. Andrzej, Aleksander Chowaniec

Rudnik nad Sanem

4. Krystian Koszałka

Kopki

5. Paweł, Krzysztof Sekulski

Rudnik nad Sanem

6. Janina Nicałek

Rudnik nad Sanem

7. Anna, Izabela Bochnia

Rudnik nad Sanem

8. Krzysztof Wojdyła

Kopki

9. Ewa Barbara Sudoł

Rudnik nad Sanem

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

Rudnik nad Sanem

ul. Konopnickiej 58

1. Wojciech, Mieczysław Laba

Rudnik nad Sanem

2. Kazimiera Bienias

Rudnik nad Sanem

3. Pior Jakubowski

Rudnik nad Sanem

4. Marek, Jacek Kussy

Rudnik nad Sanem

5. Magdalena Dec

Rudnik nad Sanem

6. Adam, Stanisław Gadaliński

Rudnik nad Sanem

7. Marcin Mrożkiewicz

Rudnik nad Sanem

8. Mateusz Szmaciński

Rudnik nad Sanem

9. Ewelina Marzena Nowak

Rudnik nad Sanem

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Przędzelu

ul. Mickiewicza 149

1. Tadeusz Bednarz

Przędzel

2. Stanisław Koń

Przędzel

3. Karolina Bednarz - Łój

Przędzel

4. Dominika Konior

Rudnik nad Sanem

5. Agata Piotrowska

Przędzel

6. Joanna Cielepak

Przędzel

7. Mateusz Zygmunt

Rudnik nad Sanem

8. Mieczysława Dubiel

Przędzel

9. Maciej Piekarz

Przędzel

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopkach

ul. Podborze 2

1. Maria Kozub

Kopki

2. Dariusz, Henryk, Świta

Kopki

3. Lucyna Zygmunt

Kopki

4. Marlena, Maria Skrzypek

Kopki

5. Maciej Pyrz

Kopki

6. Michał Marut

Kopki

7. Wójcik Mateusz

Rudnik nad Sanem

8. Grażyna Szast

Kopki

9. Edward Szast

Kopki

 

§ 3.

 

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

 


Ostatnia aktualizacja: wtorek, 13 maja 2014 08:26  

Służby gminne